Serdecznie witam na mojej stronie internetowej i zapraszam do zapoznania się z jej zawartością. Będę wdzięczny za Państwa opinie, uwagi i propozycje.

Pozdrawiam

Leszek Piechota

Senat RP
Odwiedź mnie na
Odwiedź mnie na
Katowicka Moderna
Wyszukiwarka
wyszukaj
 

Informacje

Zdjęcie

Wyjazd do Warszawy, sukces uczniów z Świętochłowic i Chorzowa

W dniu 21 listopada br. laureaci  etapu okręgowego obejmującego Chorzów, Piekary Śląskie, Rudę Śląską , Siemianowice Śląskie i Świętochłowice  konkursu „Obrazki z Sienkiewicza” wraz z opiekunami w ramach nagrody ufundowanej przez Senatora Leszka Piechotę wzięli udział w wyjeździe do Parlamentu RP na uroczysty finał konkursu.

W ramach uroczystości w Sali Kolumnowej Sejmu RP ogłoszono wyniki konkursu na szczeblu ogólnopolskim.  Do konkursu nadesłano ok 1300 prac z całej Polski, z których nagrodzono 28. Spośród prac nadesłanych przez Senatora Leszka Piechotę wyróżnienie
w etapie ogólnopolskim otrzymali:

Marcel Skonieczek ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Świętochłowicach za pracę literacką „Nocna przygoda bohaterów książek Henryka Sienkiewicza” oraz Julia Zawadzka-Woźniak ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Chorzowie za pracę plastyczną.

Podczas uroczystości laureaci etapu ogólnopolskiego i okręgowego otrzymali pamiątkowe dyplomy. Zwiedzili także Parlament i wzięli udział w symulacji głosowania na sali posiedzeń Senatu.

Senator Leszek Piechota gratuluje wszystkim, którzy otrzymali wyróżnienie w etapie okręgowym i zostali zakwalifikowani do etapu ogólnopolskiego konkursu „Obrazki
z Sienkiewicza”, a w szczególności zwycięzcom etapu ogólnopolskiego.

22-11-2016
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie


Tematy aktualności: wszystkie


Biuro Senatorskie Leszka Piechoty, 40-006 Katowice, ul. Warszawska 6, mail: senator@leszekpiechota.pl