Serdecznie witam na mojej stronie internetowej i zapraszam do zapoznania się z jej zawartością. Będę wdzięczny za Państwa opinie, uwagi i propozycje.

Pozdrawiam

Leszek Piechota

Senat RP
Odwiedź mnie na
Odwiedź mnie na
Katowicka Moderna
Wyszukiwarka
wyszukaj
 

Informacje

Zdjęcie

Zawody Strzeleckie Klubów Żołnierzy Rezerwy LOK

W dniu 1 października br. na strzelnicy PZŁ „Alfa” w Siemianowicach Śląskich odbyły się XLII Centralne Zawody Strzeleckie Klubów Żołnierzy Rezerwy Ligi Obrony Kraju. Senator Leszek Piechota objął Patronatem Honorowym to wydarzenie.

W zawodach, w których uczestniczyło 13 reprezentacji wojewódzkich LOK,  przeprowadzono konkurencje strzelania z pistoletów Glock, kbk AK, kbks, a także rzutów granatem do celu. Organizatorem zawodów był Śląski Zarząd Wojewódzki Ligi Obrony Kraju w Katowicach. W niedzielę 2 października odbyło się uroczyste podsumowanie zawodów z wręczeniem pucharów i dyplomów. Senator Leszek Piechota przekazał puchar dla zwycięzcy. Pierwsze miejsce drużynowo zajęła reprezentacja Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego LOK w Katowicach. Kolejne miejsca zajęły reprezentacje Podkarpackiego i Lubuskiego Oddziału Wojewódzkiego LOK.

Z okazji zawodów już od 22 września br. krótkofalowcy z siemianowickiego Klubu Łączności LOK SP9KJM pracowali pod znakiem okolicznościowym SN0CZKZR przeprowadzając ponad 500 łączności na KF i UKF. W sobotę rozwinęli anteny nadawczo – odbiorcze na KF i UKF i pracowali na terenie odbywanych zawodów, wzbudzając liczne zainteresowanie przybyłych.

05-10-2016
Zdjęcie
Zdjęcie


Tematy aktualności: wszystkie


Biuro Senatorskie Leszka Piechoty, 40-006 Katowice, ul. Warszawska 6, mail: senator@leszekpiechota.pl