Serdecznie witam na mojej stronie internetowej i zapraszam do zapoznania się z jej zawartością. Będę wdzięczny za Państwa opinie, uwagi i propozycje.

Pozdrawiam

Leszek Piechota

Senat RP
Odwiedź mnie na
Odwiedź mnie na
Katowicka Moderna
Wyszukiwarka
wyszukaj
 

Informacje

Zdjęcie

XV Dzień Kultury Śląskiej w Miejskim Gimnazjum nr 1 w Piekarach Śląskich

4 grudnia 2015 r. w Miejskim Gimnazjum nr 1 w Piekarach Śląskich odbyła się uroczysta akademia podsumowującą projekt XV Dzień Kultury Śląskiej obchodzony pod hasłem „Jubileusze, jubileusze” oraz rozstrzygniecie konkursu wiedzy o historii cudownego obrazu Matki Boskiej Piekarskiej.

Organizatorem tego przedsięwzięcia był Klub Nauczycieli Regionalistów Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Piekarach Śląskich, który został założony z zamiarem popularyzacji wiedzy o małej ojczyźnie wśród uczniów tej Szkoły.

W trakcie uroczystości Senator Leszek Piechota otrzymał od organizatorów i dyrektora Szkoły podziękowania za wspieranie regionalizmu w Miejskim Gimnazjum nr 1 w Piekarach Śląskich w czasie XV Dnia Kultury Śląskiej, obchodzonego pod hasłem „Jubileusze, jubileusze”.

W imieniu Senatora Leszka Piechoty Pani Małgorzata Olejnik wręczyła laureatom konkursu nagrody. Senator Leszek Piechota gratuluje laureatom konkursu, a Nauczycielom i Uczniom składa życzenia nieustającego zaangażowania oraz chęci organizacji inicjatyw związanych z edukacją regionalną.

15-12-2015
Zdjęcie
Zdjęcie


Tematy aktualności: wszystkie


Biuro Senatorskie Leszka Piechoty, 40-006 Katowice, ul. Warszawska 6, mail: senator@leszekpiechota.pl