Serdecznie witam na mojej stronie internetowej i zapraszam do zapoznania się z jej zawartością. Będę wdzięczny za Państwa opinie, uwagi i propozycje.

Pozdrawiam

Leszek Piechota

Senat RP
Odwiedź mnie na
Odwiedź mnie na
Katowicka Moderna
Wyszukiwarka
wyszukaj
 

Informacje

Zdjęcie

Wycieczka do Parlamentu RP, wyróżnienie w etapie ogólnopolskim konkursu

15.06.2015 roku odbyła się wycieczka do Parlamentu RP zorganizowana przez Senatora Leszka Piechotę. Wyjazd był nagrodą ufundowaną przez Senatora Leszka Piechotę dla laureatów okręgowego etapu konkursu „Szkoła marzeń” oraz ich opiekunów.

Głównym punktem wycieczki było uroczyste ogłoszenie wyników ogólnopolskiego konkursu „Szkoła marzeń” w Sali kolumnowej Sejmu. W etapie ogólnopolskim wzięło udział ponad 7500 osób, spośród prac nadesłanych przez senatora Leszka Piechotę w tym etapie wyróżnienie otrzymała Roksana Ryszawa ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Chorzowie. Po uroczystości uczestnicy wycieczki, mieli okazję zapoznać się z funkcjonowaniem Parlamentu oraz prawami i obowiązkami parlamentarzystów, a także zwiedzić gmachy Senatu i Sejmu. Dodatkową atrakcją było zwiedzanie Warszawy z udziałem profesjonalnego przewodnika. Senator Leszek Piechota gratuluje wszystkim, którzy otrzymali wyróżnienie w etapie okręgowym i zostali zakwalifikowani do etapu ogólnopolskiego konkursu „Szkoła marzeń”, a przede wszystkim zdobywczyni wyróżnienia w etapie krajowym

18-06-2015
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie


Tematy aktualności: wszystkie


Biuro Senatorskie Leszka Piechoty, 40-006 Katowice, ul. Warszawska 6, mail: senator@leszekpiechota.pl