Serdecznie witam na mojej stronie internetowej i zapraszam do zapoznania się z jej zawartością. Będę wdzięczny za Państwa opinie, uwagi i propozycje.

Pozdrawiam

Leszek Piechota

Senat RP
Odwiedź mnie na
Odwiedź mnie na
Katowicka Moderna
Wyszukiwarka
wyszukaj
 

Informacje

Zdjęcie

Moja Chwila 2014

W poniedziałek 27 kwietnia odbyła się uroczystość wręczenia grantów pozafinansowych promocji oraz koncert laureatów V edycji konkursu "Moja Chwila 2014", które miało miejsce w Siemianowickim Centrum Kultury - Park Tradycji.

Podczas uroczystości Śląskie Stowarzyszenie Kulturalne Osób Niepełnosprawnych
 w  Siemianowicach Śląskich, nagrodziło osoby z Siemianowic, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju i promocji twórczości artystycznej oraz działalności społecznej.

Program promocji regionu i twórczości śląskiej „Moja Chwila” w środowisku zintegrowanym, w każdym wieku to program promujący region i jego mieszkańców na niwie utrzymywania i popularyzacji tradycji w środowisku zintegrowanym tj. osób pełnosprawnych, niepełnosprawnych, wykluczonych, w każdym wieku.


W uroczystości uczestniczyli także Senator RP Leszek Piechota i Wiceprezydent Miasta Siemianowice Śląskie Anna Zasada-Chorab, którzy osobiście gratulowali i wręczali nagrody zwycięzcom konkursu w poszczególnych kategoriach.

28-04-2015
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie


Tematy aktualności: wszystkie


Biuro Senatorskie Leszka Piechoty, 40-006 Katowice, ul. Warszawska 6, mail: senator@leszekpiechota.pl