Serdecznie witam na mojej stronie internetowej i zapraszam do zapoznania się z jej zawartością. Będę wdzięczny za Państwa opinie, uwagi i propozycje.

Pozdrawiam

Leszek Piechota

Senat RP
Odwiedź mnie na
Odwiedź mnie na
Katowicka Moderna
Wyszukiwarka
wyszukaj
 

Informacje

Zdjęcie

Warsztaty z Medycyny Ratunkowej

W piątek, 13 czerwca bieżącego roku w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie odbyły się warsztaty z Medycyny Ratunkowej dla studentów wydziałów medycznych, które Patronatem Honorowym objął Senator Leszek Piechota, członek Senackiej Komisji Zdrowia. 

Warsztaty organizowane były przez Medical University of Silesia English Division Student Government Association i Norvegian Medical Association Students NMSA przy współpracy instruktorów ITLS oraz Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach. W trakcie wydarzenia został zorganizowany pokaz-inscenizacja wypadku drogowego z wykorzystaniem karetki pogotowia ratunkowego oraz statystów. Dodatkowo do dyspozycji studentów były 4 fantomy, na których każdy mógł sprawdzić i dopracować swoje umiejętności w zakresie resuscytacji. Prowadzenie warsztatów w języku angielskim umożliwiło udział w nich także studentom zagranicznym.

Senator Leszek Piechota, gratuluje organizatorom tak ważnej inicjatywy oraz dziękuje wszystkim uczestnikom warsztatów za aktywny udział w tym przedsięwzięciu.

17-06-2014
Zdjęcie


Tematy aktualności: wszystkie


Biuro Senatorskie Leszka Piechoty, 40-006 Katowice, ul. Warszawska 6, mail: senator@leszekpiechota.pl